Telefon: 600-480-210
Email: biuro@ecaraudio.eu
Strona główna1 » Aktualności2 » ESX HORIZON - głośniki 3 Ohmowe

Wybierz kategorię

Producenci

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Ostatnie aktualności

Promocje

Nasze hity

Nowości w sklepie

123456

Galerie zdjęć z imprez

 • Galerie _BOX-2

Systemy płatności

 • PayU
 • PayPal
 • PayU Raty

Kontakt

Sklep Pro Konsumencki

Sklep Pro Konsumencki

Statystyka

 • Ilość produktów: 697
 • Ilość kategorii: 301
 • Ilość promocji: 33
 • Ilość nowości: 7
 • Aktualnie klientów na stronie: 2
 • Sklep odwiedziło: 567632 klientów
 • Sklep działa od: 28-04-2014

ESX HORIZON - głośniki 3 Ohmowe

Data dodania: 23-09-2017  

 

alt
Głośniki o impedancji 3 Ohm są obecne na rynku w coraz większym stopniu. Obniżona impedancja sprawia, że są skuteczniejsze przy mniejszych mocach i do osiągnięcia dobrej jakości dźwięku nie trzeba montować dodatkowego wzmacniacza. Dobrze spisują się we współpracy z radioodtwarzaczami mniejszej mocy i urządzeniami fabrycznymi. fabrycznymi.

W naszej ofercie pojawiły głośniki o impedancji 3 Ohm marki ESX -  seria ekonomicznych głośników HORIZON. Seria składa się z modeli współosiowych 100, 130, 165 i 6x9 cala, dwóch odseparowanych systemów 130 i 165 mm i głośników niskotonowych 165 mm.

 

Głośniki ESX z serii HORIZON oferują wysoką wydajność w swojej klasie cenowej ustawiając poprzeczkę niezwykle wysoko. Wyróżniają się jakością, funkcjonalnością i wyglądem.
 

Bardzo sztywne membrany polipropylenowe zapewniają dokładne i czyste odtwarzanie nawet przy stałym wysokim poziomie głośności. Mocny układ magnetyczny osłonięty gumową osłoną jest solidnie połączony ze wzmocnionym koszem stalowym o małym rezonansie. W komplecie znajduje się elegancka pełna maskownica pasująca do każdego miejsca montażowego. 
 

Wszystkie głośniki średnio-niskotonowe i współosiowe posiadają cewki o impedancji  3 Ohm, co zapewnia im bardzo wysoką sprawność. Oznacza to, że nawet przy małej mocy wyjściowej , np. z fabrycznego radia, uzyskuje się bardzo dobrą jakość i głośność dźwięku.


W serii HORIZON wykorzystano wieloletnie doświadczenie inżynierów ESX-a, a jednocześnie położono nacisk na dobry stosunek ceny do jakości. W tej serii priorytetem było uzyskanie przetwornika o wysokiej skuteczności do poprawy systemów fabrycznych o niewielkiej mocy.


 

 

alt

 

Głośniki dwudrożne współosiowe posiadają polipropylenowe membrany, trwałe i sztywne, zapewniające optymalne przenoszenie niskich częstotliwości. Za wierne i czyste odtwarzanie tonów wysokich odpowiadają kopułkowe jedwabne głośniki wysokotonowe.

alt

Głośniki średnio-niskotonowe posiadają polipropylenowe membrany, trwałe i sztywne, zapewniające optymalne przenoszenie niskich częstotliwości. Za wierne odtwarzanie wysokich częstotliwości odpowiadają kopułkowe jedwabne 20 mm głośniki wysokotonowe. Kompaktowe zwrotnice do głośników wysokotonowych o nachyleniu zbocza 12dB/oktawę pozawalają na łatwy montaż w każdym miejscu. Zwrotnice posiadają zabezpieczenie głośnika wysokotonowego i regulację poziomu.
 


 


 

Przejdź do strony głównej