Telefon: 600-480-210
Email: biuro@ecaraudio.eu
Strona główna » Wzmacniacze samochodowe » Wzmacniacze i procesory DSP » HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP
Wybierz kategorię
Producenci
Promocje
Nasze hity
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Nowości w sklepie
123456
Galerie zdjęć z imprez
 • Galerie _BOX-2
Kontakt
Sklep Prokonsumencki
regulamin sklepu internetowego
Statystyka
 • Ilość produktów: 420
 • Ilość kategorii: 302
 • Ilość promocji: 13
 • Ilość nowości: 14
 • Aktualnie klientów na stronie: 33
 • Aktualnie klientów zalogowanych: 1
 • Sklep odwiedziło: 918774 klientów
 • Sklep działa od: 28-04-2014
HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSPHiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSPHiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSPHiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSPHiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP
HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP
HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP
HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP
HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP
HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP
Nowość

HiFonics THOR TRX5005DSP - wzmacniacz pięciokanałowy z DSP

HiFonics

Dostępność: Dostawa w terminie 5-10 dni

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Kod produktu: HiFonics TRX5005DSP - sztuka

Stan magazynowy: 0 szt.

Kod EAN: 806586221620

Gwarancja: Gwarancja 24 miesiące

Producent - Importer: HiFonics - Intergraf Trading

Sugerowana cena rynkowa z VAT: 2370,00 złotych

Twoja cena zakupu brutto ( z VAT ): 2 370,00 zł / szt.

Cena netto: 1 926,83 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Parametry
 • Gwarancja
 • O marce HiFonics
 • Linki (1)
 • Do pobrania (2)Seria wzmacniaczy THOR marki HiFonics to doskonale wyposażone modele wzmacniaczy klasy premium połączone z technologią DSP.  Zastosowano doskonałą stylistykę wzmacniaczy HiFonics - solidne ciężkie obudowy z bocznymi żebrowaniami dla lepszego odprowadzania ciepła, podświetlenie panela zaciskowego, przełączane białe/niebieskie logo HiFonics.  Zbudowane są na bazie dwustronnej płyty z zastosowaniem niskoszumowych wejściowych wzmacniaczy operacyjnych (9V/µS Slew-Rate). Wbudowany procesor DSP umożliwia idealne dostrojenie systemu za pomocą dołączonego oprogramowania.

Dołączone oprogramowanie M-CONTROL 2 zapewnia różnorodne opcje dostosowania systemu dźwiękowego do akustyki pojazdu. Przejrzysty i logicznie zbudowany interfejs użytkownika umożliwia intuicyjną obsługę i dostrajanie dźwięku w czasie rzeczywistym, podczas gdy procesor DSP jest podłączony przez USB do oprogramowania. Wszystkie 8 kanałów można skonfigurować indywidualnie lub jako 4 połączone pary kanałów. Oprócz regulowanych filtrów zwrotnicy do 48db, górnoprzepustowych, dolnoprzepustowych i pasmowoprzepustowych można również łatwo ustawić parametry, takie jak przesunięcie fazowe i opóźnienie czasowe na kanał. Każdy z 6 kanałów (A-F) posiada 31-pasmowy korektor, a dla kanałów subwoofera (G + H) dostępna jest wersja 11-pasmowa. Można zapisać do 10 różnych konfiguracji.

 

 

Wzmacniacz hybrydowy 5 kanałowy z 8-kanałowym procesorem DSP 32bit / 195 kHz

Klasa A/B: 4 x 75/125 W/RMS @ 4/2 Ω

Klasa D: 1 x 250/450/650 W/RMS @ 4/2/1 Ω

6 wejść RCA, 2 wejścia RCA AUX

2 wyjścia liniowe RCA

wejście USB do zarządzania oprogramowaniem DSP

Wejście optyczne (stereo PCM 2.0)

Wymiary: 255 x 62 x 415/455 mm

 

DSP-Software M-CONTROL 2

10 ustawień do zapamiętania w pamięci

Gain –40~+12dB

6 x 31-Band EQ 20~20.000 Hz

2 x 11-Band EQ 20~200 Hz

6~48 db/Oct. Crossovers HP/BP/LP

Time Delay 0~15 ms/0~510 cm

Phase Shift 0°/180°
 

Sterownik przewodowy z wyświetlaczem LEB

Sterowanie:  Głośność Master, Głośność Subwoofer, wybór źródła, wybór zaprogramowanych ustawień 1-10

Do pobrania:

Owner's Manual

Test Review Car & Hifi

DSP Software 2.0.3.

Windows jest zarejestrowanym znakiem towarowym Microsoft Corporation w USA i innych krajach.
Inne znaki towarowe, nazwy handlowe i marki są własnością ich odpowiednich właścicieli.

 

 

   

   Gwarancja 24 miesiące

 

 

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją autoryzowanego dystrybutora
W przypadku wystąpienia uszkodzenia sprzętu prosimy o poinformowanie nas w jeden z podanych sposobów:

1. Wypełnienie formularza reklamacji dostępnego w Panelu klienta - polecany sposób. Opcja dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych klientów.
2. Drogą mailową - biuro@ecaraudio.eu
3. Telefonicznie - 600-480-210
4. Pocztą tradycyjną pod adresem KATIMAX, Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt


Po ustaleniu typu uszkodzenia i dogodnej dla Państwa formy przeprowadzenia naprawy gwarancyjnej  możemy poprosić o dostarczenie przedmiotu do serwisu. Koszt dostarczenia przedmiotu do serwisu spoczywa na Nabywcy.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

Informacje na temat Reklamacji produktu przez Konsumenta z tytułu rękojmi zamieszczone są w zakładce
Zwrot i Reklamacja.

 

    Gwarantem jest firma

    INTERGRAF TRADING Ireneusz Dziobkowski
    Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt

    NIP 542-010-36-95 REGON 050502671 GIOŚ E0002208W

    tel: 600-480-210 e-mail: biuro@caraudio.com.pl

 

Warunki Gwarancji:

 

 1. Termin gwarancji wynosi 24 miesiące licząc od daty sprzedaży uwidocznionej na Karcie Gwarancyjnej potwierdzonej dowodem zakupu ( paragon, faktura). Gwarancja jest ważna na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Gwarancją objęte są produkty użytkowane do celów prywatnych przez osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Gwarancja nie obejmuje produktów użytkowanych do celów zawodowych i konkursowych.

 3. W celu realizacji praw wynikających z Gwarancji należy skontaktować się w dowolny sposób z Gwarantem w celu zgłoszenia uszkodzenia, a następnie dostarczyć uszkodzony sprzęt do punktu serwisowego. Koszt dostarczenia sprzętu do punktu serwisowego spoczywa na Kliencie.

 4. Wady sprzętu ujawnione w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu do serwisu. Termin może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności importu części zamiennych. Termin może ulec wydłużeniu o czas transportu do/z serwisu.

 5. Gwarancja będzie respektowana po przedstawieniu czytelnie i poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej. Wszelkie zmiany i wpisy dokonane w karcie gwarancyjnej przez osoby nieupoważnione oraz naruszenie plomb gwarancyjnych sprzętu powodują utratę gwarancji.

 6. Zaleca się zamontowanie sprzętu w wyspecjalizowanym zakładzie. Uszkodzenia sprzętu powstałe w wyniku błędów w montażu nie podlegają naprawom gwarancyjnym.

 7. Naprawy w okresie gwarancji mogą być dokonywane wyłącznie w uprawnionych punktach serwisowych pod rygorem utraty prawa do gwarancji. Sposób wykonania naprawy może być określony wyłącznie przez uprawniony punkt serwisowy.

 8. Wszelkie uszkodzenia sprzętu powstałe z przyczyn zewnętrznych jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, uszkodzenia powstałe na skutek zjawisk atmosferycznych, użycie niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych oraz niezgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, przechowywanie, konserwacja i montaż, nie są objęte gwarancją. Zakresem gwarancji nie są objęte również takie czynności jak montaż, konserwacja, okresowe czyszczenie. W przypadku głośników samochodowych spalenie cewki głośnika nie jest objęte gwarancją.

 9. Klientowi przysługuje prawo do wymiany sprzętu na nowy, gdy w okresie gwarancji dokonane zostaną cztery naprawy, a sprzęt nadal będzie wykazywał usterki uniemożliwiające jego użytkowanie.

 10. Gwarancje nie obejmuje roszczeń z tytułu parametrów technicznych, o ile są one nie niższe niż podane przez producenta.

 11. Gwarant nie będzie ponosił odpowiedzialności za terminowość usług gwarancyjnych, jeżeli działalność sieci serwisowej zostanie zakłócona nieprzewidywalnymi okolicznościami o charakterze sił wyższego rzędu, jak wojny, niepokoje społeczne, blokady granic i dróg, restrykcje importowe, klęski żywiołowe itp.

 12. Kartę gwarancyjną należy przechowywać w zabezpieczonym miejscu poza pojazdem. Duplikatów kart gwarancyjnych nie wystawia się. W przypadku kradzieży sprzętu karta gwarancyjna może być dowodem własności.

 13. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

UWAGA – Producent, importer ani sprzedawca nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia i obrażenia osób i przedmiotów wynikłe z niewłaściwego użycia sprzętu lub niewłaściwego montażu

 Pobierz warunki gwarancji w formacie pdf

 

 

 

 

new-1
 

HIFONICS – legendarna amerykańska marka w 2013 roku obchodziła swoje 30 urodziny. Któż nie słyszał o doskonałych wzmacniaczach noszących imiona zaczerpnięte z greckiej i rzymskiej mitologii? Reklamowane jako „Power from the Gods „ – „Moc od bogów” szybko zdobyły miejsce w czołówce światowej. Za oryginalnym pomysłem nazewnictwa idzie doskonała, co roku ulepszana technologia. Dziś linia produktów Hifonics to wciąż jedne z najlepszych wzmacniaczy dostępnych na rynku i odpowiednie dla nich subwoofery, które razem tworzą wspaniałe zabudowy w niepowtarzalnym klimacie.


 

new-2
 


Historia marki Hifonics zaczęła się w roku 1981 roku, pierwsze wzmacniacze w USA zostały wyprodukowane przez firmę Zed Audio w 1983 roku i od tej daty Hifonics liczy swoją obecność na rynku. Legendarny inżynier Stephen Mantz i jego firma Zed Audio produkowali wzmacniacze HiFonics do połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to założyciel marki Helmut Stieglitz przekazał prawa do marki korporacji Maxxsonics, która kontynuuje legendę „Power from the Gods”
Dziś wzmacniacze o mocach rzędu kilkuset Wat na kanał nie budzą niczyjego zdziwienia, 25 lat temu jednak raczkujący rynek wzmacniaczy samochodowych dopiero budził się do życia. W 1983 roku najmocniejszym wzmacniaczem na świecie był Linear Power z mocą 150 Wat na kanał, toteż wystawiony na targach w Las Vegas w styczniu 1984 roku wzmacniacz Hifonicsa Zeus o mocy 200 Wat na kanał budził ogromne zainteresowanie, ale i też niedowierzanie. Ludzie pukali się w czoło, mówili, że ktoś tu zwariował i .. nic. Z posiadanych na targach 150 sztuk nie sprzedano ani jednej – wspomina Stieglitz. Ale wkrótce kilka egzemplarzy trafiło ”na ulice” i wieść o tych potężnych ( jak na owe czasy ) wzmacniaczach zaczęła się szybko rozchodzić. Próbna partia została sprzedana w ciągu miesiąca, klienci zaczęli dzwonić i dopytywać się o te „monstrualne” wzmacniacze. Nazwa Zeus stała się synonimem Hifonicsa i najbardziej znanym wzmacniaczem. Wkrótce został wyprodukowany model o mocy 250 Wat na kanał, następnie 275 i 300 Wat na kanał... i tak wyścig się zaczął..........


HifonicsAd

Aktualna oferta HiFonicsa to pełna gama wzmacniaczy, subwooferów i głośników pozwalająca na zbudowanie doskonałego systemu dla każdego użytkownika - od początkującego amatora dźwięku w samochodzie po bardzo doświadczonych słuchaczy czy też zwolenników potężnego basu.

Od wielu lat marka HiFonics w Europie reprezentowana jest przez firmę Audio Design z Niemiec, która dba o to, by produkty na rynek europejski spełniały wszystkie niezbędne normy i odpowiadały oczekiwaniom wymagającego klienta europejskiego.


Oferta HiFonicsa sprosta każdym wymaganiom ! Przekonaj się sam !   
Dołącz do HiFonics'a na Facebooku

 

POBIERZ AKTUALNY KATALOG .pdf                      

       
 
Zobacz inne produkty z tej kategorii
Zapco DSP Z8 IV II - procesor DSP streaming HDBT

Zapco DSP Z8 IV II - procesor DSP streaming HDBT

3 700,00 zł brutto / szt.3 008,13 zł nettoProducent: ZapcoDostępność: Dostawa w terminie 5-10 dniStan magazynowy:
Samochodowy 8-kanałowy procesor DSP, Streaming HDBT
 
dodaj do porównaniadodaj do schowka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Pliki cookies użytkownik może zmienić za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza akceptację stosowania plików cookies.
Więcej informacji znajduje się na stronie
POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO ECARAUDIO.EU
Zapoznałem się i akceptuję ustawienia. Nie pokazuj więcej tego komunikatu na tym urządzeniu.