Telefon: 600-480-210
Email: biuro@ecaraudio.eu
Strona główna » Wzmacniacze samochodowe » Zapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 Ohm

Wybierz kategorię

Producenci

Promocje

Ostatnie aktualności

Nasze hity

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Nowości w sklepie

123456

Galerie zdjęć z imprez

 • Galerie _BOX-2

Systemy płatności

 • PayU
 • PayPal
 • iMoje
 • PayU Raty

Kontakt

Sklep Prokonsumencki

regulamin sklepu internetowego

Statystyka

 • Ilość produktów: 525
 • Ilość kategorii: 309
 • Ilość promocji: 31
 • Ilość nowości: 20
 • Aktualnie klientów na stronie: 9
 • Sklep odwiedziło: 859609 klientów
 • Sklep działa od: 28-04-2014
Crunch-GTIboxesCrunch-CRKwirekitsCrunch-GTSampsCrunch-GTSspeakersCrunch-CRBboxes
Zapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 Ohm
Zapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 Ohm
Super promocja

Zapco Z-150.6 AP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x150 Wat przy 4 Ohm

Zapco

Dostępność: Dostępny na zamówienie - termin ustalany indywidualnie

Koszt wysyłki: od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 13,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Kod produktu: Zapco Z-150.6 AP - sztuka

Stan magazynowy: 0 szt.

Producent - Importer: Zapco - Intergraf Trading

Sugerowana cena producenta z VAT: 7800,00 złotych


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Parametry
 • Gwarancja
 • O marce ZAPCO
 • Linki (1)
 • Do pobrania (1)
 • Klipy filmowe (1)
 • Recenzje produktu (0)

 

 

Seria Z-AP - wzmacniacze audiofilskie. 
Audiofil - miłośnik muzyki, którego główną pasją jest odtwarzanie czystości dźwięku muzyki na żywo w postaci nagrania. Jest to termin często łączony z fanami wysokiej klasy domowego sprzętu audio, takiego jak McIntosh lub Bryston, lecz czasami uważany jest też za nieodpowiedni w odniesieniu do entuzjastów samochodowego sprzętu audio.  

Zapco pokazuje, że to nieprawda! Pierwszą próbę udowodnienia swojej racji, firma rozpoczęła w 1974 roku. Miała ona na celu znalezienie sposobu na uzyskanie wiernej reprodukcji dźwięku. Mimo że doskonałość jest trudna do osiągnięcia, inżynierowie Zapco wierzyli, że im się uda. Dlatego też w 2000 roku skonstruowali oni i wprowadzili na rynek wzmacniacze C2K Competition, a w 2012 roku stworzyli nowe wzmacniacze z serii Z, z wysokiej klasy wewnętrznymi komponentami generującymi najwyższej jakości dźwięki.

To była pierwsza linia, którą firma Zapco opracowała, podążając bardziej za zmysłem słuchu, niż za specjalistycznymi wyliczeniami, a produkty z tej serii mianowano najlepszymi w historii Zapco. Jaka była zatem reakcja teamu na ten tytuł? Podziękowali uprzejmie, jednak przyznali: „Nie mamy zamiaru spocząć na laurach!”. I tak też się zrobili.

Niebawem w swoich topowych wzmacniaczach zamontowali najwyższej klasy kondensatory audiofilskie i wzmacniacze operacyjne, jak również przeprojektowali zasilacz i płytkę drukowaną, aby w ten sposób stworzyć kolejną nowość, czyli wzmacniacze z serii Z-LX. W efekcie, zostały one tak dobrze przyjęte, że nie tylko zajmowały pierwsze miejsca w klasyfikacjach porównujących samochodowe systemy audio, ale nawet producenci głośników domowych, próbowali konkurować z firmą Zapco, przynosząc swoje produkty na jej stanowisko podczas targów CES, żeby skonfrontować jakość dźwięku swoich produktów ze wzmacniaczami Z-LX. Te jednak pobiły domowe wzmacniacze na głowę. Jak skomentował ten wynik team Zapco? Po raz kolejny podziękowali uprzejmie, ale przyznali „Nie mamy zamiaru spocząć na laurach!”. I ponownie tak się stało! W tym roku inżynierowie Zapco postawili sobie za cel ustanowienie nowych standardów jakości brzmienia, zarówno dla odtwarzania dźwięku w domu, jak i w samochodzie. 

Seria Z-AP.

Najlepsze wzmacniacze SQ stworzone zarówno przy wykorzystaniu zmysłu słuchu,
jak i w oparciu o specjalistyczne wyliczenia. Jak zostało to osiągnięte?

 

 
W tym roku inżynierowie Zapco postawili sobie za cel ustanowienie nowych standardów jakości brzmienia, zarówno dla odtwarzania dźwięku w domu, jak i w samochodzie. Wzmacniacze z serii Z-AP w domu? Oczywiście! Czy to w domu, czy w samochodzie, wynikiem pracy wzmacniacza Z-AP jest zawsze czysta i wierna reprodukcja dźwięku. Jedyne w co należy się uzbroić to zasilacz. Jeśli naprawdę chcesz usłyszeć, do czego są zdolne Twoje głośniki domowe, wyposaż się w zasilacz AC/DC i wzmacniacz Zapco z serii Z-AP. Wtedy zrozumiesz, dlaczego twój system samochodowy może brzmieć lepiej niż ten domowy.

Jak firma Zapco to osiągnęła? Wzięła wszystko co najlepsze ze wzmacniacza LX i poprawiła obwody. Wykorzystała też opatentowane kondensatory elektrolityczne, wyprodukowane zgodnie z wytycznymi, dla sekcji zasilania. W ścieżce sygnału zastąpiła elektrolityki wysokowydajnymi polimerowymi kondensatorami WIMA. Użyła nowego, niskoszumowego wzmacniacza operacyjnego audio na wejściu i możliwie najpłynniejszego wzmacniacza operacyjnego audio dla ścieżki sygnału (co oznacza właściwe urządzenie na właściwym miejscu). Podwoiła również liczbę sterowników wyjściowych oraz zwiększyła napięcie robocze odpowiadających im urządzeń wyjściowych. Aby szybciej odciągnąć z nich ciepło i zwiększyć ich wydajność, wykorzystała nowy materiał izolacyjny wykonany z myślą o przemyśle lotniczym. Na wejściu różnicowym użyła rezystorów 0,1%, żeby zapewnić najniższy możliwy poziom szumu. Opracowała i opatentowała także złącza RCA z ciężkim złotym pokryciem dla idealnego transferu sygnału, a nawet udoskonaliła potencjometr zapewniający niski poziom szumów, wyposażając go w zapadki.

Ale to nie wszystko! Zapco nadało swojemu wzmacniaczowi także nowy wygląd! Matowe, czarne wykończenie i solidna miedziana pokrywa, do tego logo, a z przodu numer seryjny...

W rezultacie inżynierowie Zapco skonstruowali najlepszy wzmacniacz SQ podążając za zmysłem słuchu, jak i za specjalistycznymi wyliczeniami. Dzięki temu uzyskali najpłynniejsze i najczystsze brzmienie, a jednocześnie stosunek sygnału do szumu jest większy niż 110 dB, co sprawia, że w nawet najcichszych pasażach muzycznych można bez problemu usłyszeć dźwięki każdego z instrumentów.
 

Najważniejsze cechy wzmacniacza Z-AP:

 
• Niski poziom zniekształceń i stosunek sygnału do szumu większy niż 110 dB
• Parowane sterowniki wyjściowe
• Wyselekcjonowane komponenty wyjściowe firmy Sanken o wysokim HFE 
• 
Odseparowane zbalansowane układy wejściowe
• Rezystory 0.1% dla możliwie najniższego poziomu szumu
• Wzmacniacze operacyjne TI LME49720 (BJT) na wejściach
• Wzmacniacze operacyjne TI LME49720 (BJT) na ścieżce sygnału
• Kondensatory z serii WIMA MKS2 na ścieżce sygnału
• Bardzo niskie ESR wszystkich kondensatorów
• Opatentowane złącza RCA
 

 

 

Features and Functions

 

    6-Channel, Class-AB, Competition Audiophile Amplifier

    Signal to noise ratio of over 110dB

    Coupled the output drivers

    Highest HFE (Gain) Sanken selected output devices

    Deferentially balanced input stage

    0.1% resistors for lowest possible noise floor

    TI LME49720 (BJT) op-amps on the inputs

    TI LME49720 (BJT) op-amps in the signal path

    WIMA MKS2 series caps in the signal path

    Extremely low ESR caps throughout

    Proprietary patented RCA connectors

 

 

Specifications

 

    Power @ 4Ω: 6 x 150 watts

    Power @ 2Ω: 6 x 250 watts

    Power @ 4Ω Bridged: 3 x 500 watts

    THD @ Rated Power  < 0.05%

    Signal to Noise Ratio > 110dB

    Frequency Response 10Hz to 30,000Hz ±1dB

    Input Sensitivity 1v to 9v

    Dimensions in mm: 190(W) x 62(H) x 573(L) Overall: 190(W) x 62(H) x 614(L)

 

   

   Gwarancja 24 miesiące w systemie door-to-door

 

 

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją autoryzowanego dystrybutora w systemie door-to-door.
W przypadku wystąpienia uszkodzenia sprzętu prosimy o poinformowanie nas w jeden z podanych sposobów:

1. Wypełnienie formularza reklamacji dostępnego w Panelu klienta - polecany sposób. Opcja dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych klientów.
2. Drogą mailową - biuro@ecaraudio.eu
3. Telefonicznie - 600-480-210
4. Pocztą tradycyjną pod adresem KATIMAX, Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt

Po ustaleniu typu uszkodzenia, dogodnej dla Państwa formy przeprowadzenia naprawy gwarancyjnej i odpowiadającego Państwu terminu kurier odbierze sprzęt od Państwa, a po naprawie dostarczy pod wskazany adres na nasz koszt.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

Informacje na temat Reklamacji produktu przez Konsumenta z tytułu rękojmi zamieszczone są w zakładce
Zwrot i Reklamacja.

 

    Gwarantem jest firma

    INTERGRAF TRADING Ireneusz Dziobkowski
    Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt

    NIP 542-010-36-95 REGON 050502671 GIOŚ E0002208W

    tel: 600-480-210 e-mail: biuro@caraudio.com.pl

 

Warunki Gwarancji:

 

 1. Termin gwarancji wynosi 24 miesiące licząc od daty sprzedaży uwidocznionej na Karcie Gwarancyjnej potwierdzonej dowodem zakupu ( paragon, faktura). Gwarancja jest ważna na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Gwarancją objęte są produkty użytkowane do celów prywatnych przez osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Gwarancja nie obejmuje produktów użytkowanych do celów zawodowych i konkursowych.

 3. W celu realizacji praw wynikających z Gwarancji należy skontaktować się w dowolny sposób z Gwarantem w celu zgłoszenia uszkodzenia, a następnie dostarczyć uszkodzony sprzęt do punktu serwisowego. Koszt dostarczenia sprzętu do punktu serwisowego spoczywa na Kliencie ( Nie dotyczy gwarancji w systemie door-to-door )

 4. Wady sprzętu ujawnione w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu do serwisu. Termin może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności importu części zamiennych. Termin może ulec wydłużeniu o czas transportu do/z serwisu.

 5. Gwarancja będzie respektowana po przedstawieniu czytelnie i poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej. Wszelkie zmiany i wpisy dokonane w karcie gwarancyjnej przez osoby nieupoważnione oraz naruszenie plomb gwarancyjnych sprzętu powodują utratę gwarancji.

 6. Zaleca się zamontowanie sprzętu w wyspecjalizowanym zakładzie. Uszkodzenia sprzętu powstałe w wyniku błędów w montażu nie podlegają naprawom gwarancyjnym.

 7. Naprawy w okresie gwarancji mogą być dokonywane wyłącznie w uprawnionych punktach serwisowych pod rygorem utraty prawa do gwarancji. Sposób wykonania naprawy może być określony wyłącznie przez uprawniony punkt serwisowy.

 8. Wszelkie uszkodzenia sprzętu powstałe z przyczyn zewnętrznych jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, uszkodzenia powstałe na skutek zjawisk atmosferycznych, użycie niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych oraz niezgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, przechowywanie, konserwacja i montaż, nie są objęte gwarancją. Zakresem gwarancji nie są objęte również takie czynności jak montaż, konserwacja, okresowe czyszczenie. W przypadku głośników spalenie cewki głośnika nie jest objęte gwarancją.

 9. Klientowi przysługuje prawo do wymiany sprzętu na nowy, gdy w okresie gwarancji dokonane zostaną cztery naprawy, a sprzęt nadal będzie wykazywał usterki uniemożliwiające jego użytkowanie.

 10. Gwarancje nie obejmuje roszczeń z tytułu parametrów technicznych, o ile są one nie niższe niż podane przez producenta.

 11. Gwarant nie będzie ponosił odpowiedzialności za terminowość usług gwarancyjnych, jeżeli działalność sieci serwisowej zostanie zakłócona nieprzewidywalnymi okolicznościami o charakterze sił wyższego rzędu, jak wojny, niepokoje społeczne, blokady granic i dróg, restrykcje importowe, klęski żywiołowe itp.

 12. Kartę gwarancyjną należy przechowywać w zabezpieczonym miejscu poza pojazdem. Duplikatów kart gwarancyjnych nie wystawia się. W przypadku kradzieży sprzętu karta gwarancyjna może być dowodem własności.

 13. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

UWAGA – Producent, importer ani sprzedawca nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia i obrażenia osób i przedmiotów wynikłe z niewłaściwego użycia sprzętu lub niewłaściwego montażu

 Pobierz warunki gwarancji w formacie pdf

 

 

 

 

 

Marka ZAPCO pomimo swojej dotychczasowej formalnej nieobecności na rynku polskim jest doskonale znana prawdziwym miłośnikom dźwięku w samochodach. ZAPCO to jedne z najlepszych wzmacniaczy samochodowych na świecie. Na swoją wysoką pozycję marka pracuje od 40 lat. Pierwszy prawdziwy wzmacniacz samochodowy klasy Hi-Fi pod marką ZAPCO powstał w 1974 roku.

Od tej pory ZAPCO nieustannie rozwija swoje technologie wprowadzając pionierskie rozwiązania, które potem przejmują inni producenci. To ZAPCO jako pierwsza firma wprowadziła separatory optyczne we wzmacniaczach, co pozwoliło na umieszczenie zasilacza i stopnia wzmocnienia w jednej obudowie eliminując zakłócenia wynikające z takiej konstrukcji. Powstał model Z-2200, który dał początek długiej serii niezwykle żywo brzmiących wzmacniaczy.

Kolejne innowacje techniczne ZAPCO zaowocowały wzmacniaczami, które zostawiły daleko w tyle całą konkurencję. W 2004 roku samochody wyposażone we wzmacniacze ZAPCO zdobyły 35% wszystkich nagród na światowych finałach IASCA, pokonując w tej klasyfikacji renomowanych producentów jednostek sterujących  - drugie i trzecie miejsce. Dla podkreślenia dominacji ZAPCO wystarczy dodać, że wszyscy pozostali producenci wzmacniaczy musieli zadowolić się pulą 25% trofeów.


Ale ZAPCO nie spoczywa na laurach. Kolejny krok to wprowadzenie serii wzmacniaczy z wbudowanym procesorem DSP, który można kontrolować za pomocą komputera.

Poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań technologicznych w celu podniesienia jakości dźwięku w samochodach wynika z prostej dewizy towarzyszącej marce od samego początku - Dźwięk ma znaczenie ! Nic innego nie chwyta tak za duszę i nie wyciska łez z oczu jak muzyka. To muzyka sprawia, że nogi tańczą. Ze wszystkich sztuk to muzyka ma największy i najszybszy wpływ na ciało i umysł.

Odtwarzanie muzyki w jej pełnej krasie, z pełnym bogactwem delikatnych szczegółów zasługuje na największy wysiłek. Ponieważ Dźwięk ma znaczenie ....

 alt
Budget Zapco ST-4X SQ Amp Dyno

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

{__INFO_O_PUNKTACH_RECENZJI}


Zobacz inne produkty z tej kategorii
ESX QM400.1 - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x450 Wat przy 2 Ohm

ESX QM400.1 - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x450 Wat przy 2 Ohm

999,00 zł brutto812,20 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Kompaktowy wzmacniacz samochodowy jednokanałowy. Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem i systemem ochrony przed błędami.  Moc 1x450 Wat RMS przy 2 Ohm. Sterownik basu.
 
szt. Do koszykadodaj do schowka
Zapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 Ohm

Zapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 Ohm

Zapytaj o cenęProducent: ZapcoDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy sześciokanałowy.Competition Level Super Power. Moc 6x165 W RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania.
 
dodaj do schowka
Rockford Fosgate P300X2 - wzmacniacz dwukanałowy, moc RMS 2x100 Wat przy 4 Ohm

Rockford Fosgate P300X2 - wzmacniacz dwukanałowy, moc RMS 2x100 Wat przy 4 Ohm

1 299,00 zł brutto1 056,10 zł nettoProducent: Rockford FosgateDostępność: Dostawa w terminie 5-10 dniStan magazynowy:


Wzmacniacz stereofoniczny dwukanałowy z serii Punch. Moc 2x100 W przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania. Stabilny przy 2 Ohm na kanał.
 

dodaj do schowka
Bassface Indy DB2.1X - wzmacniacz dwukanałowy 2x82 W przy 2 Ohm

Bassface Indy DB2.1X - wzmacniacz dwukanałowy 2x82 W przy 2 Ohm

449,00 zł349,00 zł brutto283,74 zł nettoProducent: BassfaceDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz dwunakanałowy klasy AB, Moc 2x80  W przy 2 Ohm. Możliwość mostkowania.
 
szt. Do koszykadodaj do schowka
GAS PRO600.1- wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x600 Wat przy 1 Ohm

GAS PRO600.1- wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x600 Wat przy 1 Ohm

699,00 zł brutto568,29 zł nettoProducent: GASDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy jednokanałowy. Moc 1x600 Wat RMS przy 1 Ohm. W zestawie sterownik basu
 
szt. Do koszykadodaj do schowka
DS18 GEN-X1800.1 1800 Watts Class D Monoblock Amplifier

DS18 GEN-X1800.1 1800 Watts Class D Monoblock Amplifier

790,00 zł brutto642,28 zł nettoProducent: DS18Dostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:


Wzmacniacz monofoniczny RMS 1-Ohm: 600W  

szt. Do koszykadodaj do schowka
ESX QM400.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x115 Wat przy 2 Ohm

ESX QM400.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x115 Wat przy 2 Ohm

999,00 zł brutto812,20 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Kompaktowy wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem i systemem ochrony przed błędami.  Moc 4x115 Wat RMS przy 2 Ohm. Sterownik basu.
 
szt. Do koszykadodaj do schowka
SounDigital SD1200.4D-2Ohm EVO - wzmacniacz czterokanałowy moc 4 x 300 W RMS przy 1 Ohm

SounDigital SD1200.4D-2Ohm EVO - wzmacniacz czterokanałowy moc 4 x 300 W RMS przy 1 Ohm

1 600,00 zł brutto1 300,81 zł nettoProducent: SounDigitalDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz czterokanałowy linia EVOLUTION. Moc przy 12,6V (0,1% THD+N Max.) 4x300W RMS
 
szt. Do koszykadodaj do schowka
Crunch GTX4600 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x80 Wat przy 4 Ohm

Crunch GTX4600 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x80 Wat przy 4 Ohm

749,00 zł brutto608,94 zł nettoProducent: CrunchDostępność: Czasowo niedostępnyStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Moc 4x80 Wat RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania. Podświetlanie logo.
 
dodaj do schowka
HiFonics Vulcan VXi6404 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x85 Wat przy 4 Ohm

HiFonics Vulcan VXi6404 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x85 Wat przy 4 Ohm

899,00 zł brutto730,89 zł nettoProducent: HiFonicsDostępność: Dostawa w terminie 5-10 dniStan magazynowy:

Wzmacniacz czterokanałowy z serii VULCAN. Moc 4x85 Wat RMS przy 4 Ohm. Podświetlane logo. Możliwość mostkowania. Sterownik basu w komplecie.
 
dodaj do schowka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu