Telefon: 600-480-210
Email: biuro@ecaraudio.eu
Strona główna » Wzmacniacze samochodowe » Zapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 Ohm

Wybierz kategorię

Producenci

Promocje

Ostatnie aktualności

Nasze hity

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Nowości w sklepie

123456

Galerie zdjęć z imprez

 • Galerie _BOX-2

Systemy płatności

 • PayU
 • PayPal
 • iMoje
 • PayU Raty

Kontakt

Sklep Prokonsumencki

regulamin sklepu internetowego

Statystyka

 • Ilość produktów: 609
 • Ilość kategorii: 309
 • Ilość promocji: 43
 • Ilość nowości: 15
 • Aktualnie klientów na stronie: 3
 • Sklep odwiedziło: 805653 klientów
 • Sklep działa od: 28-04-2014
Zapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 Ohm
Zapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 OhmZapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 Ohm
Super promocja

Zapco Z-150.6 SP - wzmacniacz sześciokanałowy, moc RMS 6x165 Wat przy 4 Ohm

Zapco

Dostępność: W magazynie - dostawa natychmiast

Koszt wysyłki: od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 13,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Kod produktu: Zapco Z-150.6 SP - sztuka

Stan magazynowy: 1 szt

Producent - Importer: Zapco - Intergraf Trading

Sugerowana cena producenta z VAT: 5960,00 złotych


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Parametry
 • Gwarancja
 • O marce ZAPCO
 • Linki (1)
 • Do pobrania (1)
 • Klipy filmowe (1)
 • Recenzje produktu (0)

 

 

Seria Z-SP - Wzmacniacze Super Power.W 2011 roku firma Zapco wprowadziła na rynek swój nowy produkt. Były to wzmacniacze Z-Series Competition, na które reakcja użytkowników była niesamowita. Mianowicie testerzy urządzenia uznali, że było ono największym dotychczasowym osiągnięciem teamu, a wśród najbardziej zagorzałych fanów marki, nowe wzmacniacze sprzedawały się jak świeże bułeczki.

Nowe Z-Series SP, jako czwarte z kolei urządzenie bazujące na tym samym wzmacniaczu, dołączyło do rodziny Zapco Competition. Aktualnie znajdują się w niej takie produkty jak Z-AP, Z-SP, Z-II, i ZX. Specyfikacja każdego z nich jest zawsze taka sama. Jedyną różnicą są ich poszczególne parametry, dostosowane do przewidzianego wykorzystania urządzenia.
 
Takim specjalnie przystosowanym wzmacniaczem z serii Competition jest Z-SP, gdzie SP oznacza Super Power lub Street Power. Seria ta wywodzi się z potrzeby wyposażenia samochodów rywalizujących w nowej kategorii o nazwie "Street Challenge", niekiedy znanej także jako "Street Demo".

Czym są wzmacniacze "Street Power”? Dosłownie, to wzmacniacze potęgujące siłę Ulicy; to wzmacniacze używane na ulicy, na otwartych przestrzeniach, z otwartymi drzwiami samochodu i maksymalnie podkręcone, aby wszyscy mogli usłyszeć ich brzmienie...

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, a jednocześnie intensywności dźwięku wysadzającej szyby Twojego pojazdu w powietrze, są to wzmacniacze właśnie dla Ciebie.
 

O wzmacniaczach z serii Z-SP


Seria ta wywodzi się z potrzeby wyposażenia samochodów rywalizujących w nowej kategorii o nazwie "Street Challenge" lub "Street Demo". Wówczas wzmacniacze pracują przez cały czas użytkowania na pełnej mocy. Wymagają one zatem dużo większej wytrzymałości komponentów, ponieważ wytwarzane jest wtedy więcej ciepła niż przy typowym użytku audiofilskim.

W przypadku audiofili, najistotniejsza dla nich jest jakość dźwięku. Natomiast we wzmacniaczach Z-SP należało uzyskać zarówno czysty dźwięk, jak i maksymalną głośność (ciśnienie akustyczne) tak, jakby miały zapewniać nagłośnienie w klubie bądź na koncercie rockowym.

Dlatego też, aby sprostać największym wymaganiom klientów, inżynierowie Zapco zaprojektowali zupełnie nowe wzmacniacze Z-Series SP. Chcąc osiągnąć postawione sobie cele, najpierw opracowali nowy system wymuszonego chłodzenia w obudowie, z wewnętrznymi wiatrakami radiatora wydmuchującymi gorące powietrza z obudowy. Łopatki wentylatora przemieszczają powietrze w dół obudowy, a boczne otwory wentylacyjne umożliwiają ruchy powietrza, wyprowadzające gorące powietrze ze wzmacniacza i rozprowadzające zimne wewnątrz, na całej jego długości.
System ten był dopiero połową sukcesu teamu Zapco. Na tym nie poprzestano i znaleziono najnowocześniejszy materiał, odizolowujący tranzystory wyjściowe i odprowadzający ciepło z urządzenia znacznie szybciej niż standardowe izolatory. Dzięki jego wykorzystaniu można było szybciej przenieść ciepło z urządzeń na obudowę, a następnie szybciej je odprowadzić z obudowy na zewnątrz.

W rezultacie skonstruowano wzmacniacz, który może grać na pełnej głośności, przez cały dzień. Ponadto dzięki kilku ulepszeniom w obwodach, użytkownicy otrzymali także: zwrotnice High Pass, Low Pass i Band Pass, dziesięciokrotny Range Switch dla dokładnego wyboru częstotliwość zwrotnic, regulowany filtr subsoniczny z wykorzystaniem Band Pass, regulowane podbicie basu, regulacja wzmocnienia, dodatkowe wyjście RCA, dostępny kontroler do zamocowania na tablicy rozdzielczej.

W większości wzmacniaczy, wszelkie regulatory przedwzmacniacza zapewniają większą uniwersalność, ale jednocześnie pozbawiają je jakości sygnału. Jednakże we wzmacniaczach Z-Series SP firmy Zapco, nawet ze zwrotnicami i podbiciem basów, uzyskuje się stosunek sygnału do szumu większy niż 103 dB, współczynnik zawartości harmonicznych (THD) jest mniejszy niż 0,1%, a separacja kanałów większa niż 60dB. Dodatkowo wzmacniacze SP uzyskują 10% przyrostu mocy dzięki zwiększonej efektywności cieplnej, co obniża wartości znamionowe urządzeń wyjściowych.Szybki przegląd unikalnych cech wzmacniaczy SP:

• Termiczne sterowanie obrotami wentylatora chłodzącego

• Izolator z miki o 70% mniejszej odporności termicznej dla szybszej wymiany ciepła

• Opatentowane złącza RCA z dodatkowym pokryciem, lutowane bezpośrednio na płytce obwodu drukowanego (Konstrukcja Zapco) z 6 bolcami uziemiającymi na każdym z nich, dla w pełni bezpiecznego montażu

• Wejścia zbalansowane i różnicowe z jedną dziesiątą normalnej rezystancji

• Nowy wzmacniacz operacyjny z niższym poziomem szumów niż we wzmacniaczach LX

• Podbicie basów, które jest poza obwodem, gdy jest ustawione na 0

• Kondensatory o niższej rezystancji wewnętrznej i niższej indukcyjności (aktualnie tylko we wzmacniaczach LX)

• Dokładna regulacja biasu w każdym kanale

• Indywidualna plakietka z modelem i numerem seryjnym dodaje wzmacniaczowi wyjątkowości


 

Features and Functions

 

    6-Channel Street Power competition amplifier

    Wide range dual crossovers allowing band-pass filtering

    Variable bass boost

    Variable subsonic filter

    Ducted Air fan cooling system

    Space-age technology for cooler output devices

    Proprietary gold panel mount RCA Connectors

    Dash mount remote gain control available

 

 

Specifications

 

    Power @ 4Ω: 6 x 165 watts

    Power @ 2Ω: 6 x 275 watts

    Power @ 4Ω Bridged: 3 x 550 watts

    THD @ Rated Power  < 0.05%

    Signal to Noise Ratio > 104dB

    Channel separation > 60dB

    Frequency Response 10Hz to 30,000Hz ±1dB

    Input Sensitivity .25v to 8v

    Dimensions in mm: 241(W) x 62(H) x 573(L) Overall: 241(W) x 62(H) x 614(L)
 

   

   Gwarancja 24 miesiące w systemie door-to-door

 

 

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją autoryzowanego dystrybutora w systemie door-to-door.
W przypadku wystąpienia uszkodzenia sprzętu prosimy o poinformowanie nas w jeden z podanych sposobów:

1. Wypełnienie formularza reklamacji dostępnego w Panelu klienta - polecany sposób. Opcja dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych klientów.
2. Drogą mailową - biuro@ecaraudio.eu
3. Telefonicznie - 600-480-210
4. Pocztą tradycyjną pod adresem KATIMAX, Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt

Po ustaleniu typu uszkodzenia, dogodnej dla Państwa formy przeprowadzenia naprawy gwarancyjnej i odpowiadającego Państwu terminu kurier odbierze sprzęt od Państwa, a po naprawie dostarczy pod wskazany adres na nasz koszt.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

Informacje na temat Reklamacji produktu przez Konsumenta z tytułu rękojmi zamieszczone są w zakładce
Zwrot i Reklamacja.

 

    Gwarantem jest firma

    INTERGRAF TRADING Ireneusz Dziobkowski
    Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt

    NIP 542-010-36-95 REGON 050502671 GIOŚ E0002208W

    tel: 600-480-210 e-mail: biuro@caraudio.com.pl

 

Warunki Gwarancji:

 

 1. Termin gwarancji wynosi 24 miesiące licząc od daty sprzedaży uwidocznionej na Karcie Gwarancyjnej potwierdzonej dowodem zakupu ( paragon, faktura). Gwarancja jest ważna na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Gwarancją objęte są produkty użytkowane do celów prywatnych przez osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Gwarancja nie obejmuje produktów użytkowanych do celów zawodowych i konkursowych.

 3. W celu realizacji praw wynikających z Gwarancji należy skontaktować się w dowolny sposób z Gwarantem w celu zgłoszenia uszkodzenia, a następnie dostarczyć uszkodzony sprzęt do punktu serwisowego. Koszt dostarczenia sprzętu do punktu serwisowego spoczywa na Kliencie ( Nie dotyczy gwarancji w systemie door-to-door )

 4. Wady sprzętu ujawnione w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu do serwisu. Termin może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności importu części zamiennych. Termin może ulec wydłużeniu o czas transportu do/z serwisu.

 5. Gwarancja będzie respektowana po przedstawieniu czytelnie i poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej. Wszelkie zmiany i wpisy dokonane w karcie gwarancyjnej przez osoby nieupoważnione oraz naruszenie plomb gwarancyjnych sprzętu powodują utratę gwarancji.

 6. Zaleca się zamontowanie sprzętu w wyspecjalizowanym zakładzie. Uszkodzenia sprzętu powstałe w wyniku błędów w montażu nie podlegają naprawom gwarancyjnym.

 7. Naprawy w okresie gwarancji mogą być dokonywane wyłącznie w uprawnionych punktach serwisowych pod rygorem utraty prawa do gwarancji. Sposób wykonania naprawy może być określony wyłącznie przez uprawniony punkt serwisowy.

 8. Wszelkie uszkodzenia sprzętu powstałe z przyczyn zewnętrznych jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, uszkodzenia powstałe na skutek zjawisk atmosferycznych, użycie niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych oraz niezgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, przechowywanie, konserwacja i montaż, nie są objęte gwarancją. Zakresem gwarancji nie są objęte również takie czynności jak montaż, konserwacja, okresowe czyszczenie. W przypadku głośników spalenie cewki głośnika nie jest objęte gwarancją.

 9. Klientowi przysługuje prawo do wymiany sprzętu na nowy, gdy w okresie gwarancji dokonane zostaną cztery naprawy, a sprzęt nadal będzie wykazywał usterki uniemożliwiające jego użytkowanie.

 10. Gwarancje nie obejmuje roszczeń z tytułu parametrów technicznych, o ile są one nie niższe niż podane przez producenta.

 11. Gwarant nie będzie ponosił odpowiedzialności za terminowość usług gwarancyjnych, jeżeli działalność sieci serwisowej zostanie zakłócona nieprzewidywalnymi okolicznościami o charakterze sił wyższego rzędu, jak wojny, niepokoje społeczne, blokady granic i dróg, restrykcje importowe, klęski żywiołowe itp.

 12. Kartę gwarancyjną należy przechowywać w zabezpieczonym miejscu poza pojazdem. Duplikatów kart gwarancyjnych nie wystawia się. W przypadku kradzieży sprzętu karta gwarancyjna może być dowodem własności.

 13. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

UWAGA – Producent, importer ani sprzedawca nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia i obrażenia osób i przedmiotów wynikłe z niewłaściwego użycia sprzętu lub niewłaściwego montażu

 Pobierz warunki gwarancji w formacie pdf

 

 

 

 

 

Marka ZAPCO pomimo swojej dotychczasowej formalnej nieobecności na rynku polskim jest doskonale znana prawdziwym miłośnikom dźwięku w samochodach. ZAPCO to jedne z najlepszych wzmacniaczy samochodowych na świecie. Na swoją wysoką pozycję marka pracuje od 40 lat. Pierwszy prawdziwy wzmacniacz samochodowy klasy Hi-Fi pod marką ZAPCO powstał w 1974 roku.

Od tej pory ZAPCO nieustannie rozwija swoje technologie wprowadzając pionierskie rozwiązania, które potem przejmują inni producenci. To ZAPCO jako pierwsza firma wprowadziła separatory optyczne we wzmacniaczach, co pozwoliło na umieszczenie zasilacza i stopnia wzmocnienia w jednej obudowie eliminując zakłócenia wynikające z takiej konstrukcji. Powstał model Z-2200, który dał początek długiej serii niezwykle żywo brzmiących wzmacniaczy.

Kolejne innowacje techniczne ZAPCO zaowocowały wzmacniaczami, które zostawiły daleko w tyle całą konkurencję. W 2004 roku samochody wyposażone we wzmacniacze ZAPCO zdobyły 35% wszystkich nagród na światowych finałach IASCA, pokonując w tej klasyfikacji renomowanych producentów jednostek sterujących  - drugie i trzecie miejsce. Dla podkreślenia dominacji ZAPCO wystarczy dodać, że wszyscy pozostali producenci wzmacniaczy musieli zadowolić się pulą 25% trofeów.


Ale ZAPCO nie spoczywa na laurach. Kolejny krok to wprowadzenie serii wzmacniaczy z wbudowanym procesorem DSP, który można kontrolować za pomocą komputera.

Poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań technologicznych w celu podniesienia jakości dźwięku w samochodach wynika z prostej dewizy towarzyszącej marce od samego początku - Dźwięk ma znaczenie ! Nic innego nie chwyta tak za duszę i nie wyciska łez z oczu jak muzyka. To muzyka sprawia, że nogi tańczą. Ze wszystkich sztuk to muzyka ma największy i najszybszy wpływ na ciało i umysł.

Odtwarzanie muzyki w jej pełnej krasie, z pełnym bogactwem delikatnych szczegółów zasługuje na największy wysiłek. Ponieważ Dźwięk ma znaczenie ....

 alt
Budget Zapco ST-4X SQ Amp Dyno

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

{__INFO_O_PUNKTACH_RECENZJI}


Zobacz inne produkty z tej kategorii
ESX QM400.2 - wzmacniacz dwukanałowy, moc RMS 2x225 Wat przy 2 Ohm

ESX QM400.2 - wzmacniacz dwukanałowy, moc RMS 2x225 Wat przy 2 Ohm

999,00 zł brutto812,20 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Kompaktowy wzmacniacz samochodowy dwukanałowy. Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem i systemem ochrony przed błędami.  Moc 2x225 Wat RMS przy 2 Ohm. Sterownik basu.
 
szt Do koszykadodaj do schowka
Zapco Z-150.4 AP - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x150 Wat przy 4 Ohm

Zapco Z-150.4 AP - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x150 Wat przy 4 Ohm

Zapytaj o cenęProducent: ZapcoDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Class AB Competition Audiophile. Moc 4x150 W RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania.
 
dodaj do schowka
HiFonics Vulcan VXi6404 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x85 Wat przy 4 Ohm

HiFonics Vulcan VXi6404 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x85 Wat przy 4 Ohm

899,00 zł brutto730,89 zł nettoProducent: HiFonicsDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz czterokanałowy z serii VULCAN. Moc 4x85 Wat RMS przy 4 Ohm. Podświetlane logo. Możliwość mostkowania. Sterownik basu w komplecie.
 
szt Do koszykadodaj do schowka
Zapco ST-2X SQ- wzmacniacz dwukanałowy, moc RMS 2x65 Wat przy 4 Ohm

Zapco ST-2X SQ- wzmacniacz dwukanałowy, moc RMS 2x65 Wat przy 4 Ohm

699,00 zł brutto568,29 zł nettoProducent: ZapcoDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy dwukanałowy. Moc 2x65 W RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania.
 
szt Do koszykadodaj do schowka
DS18 PRO-SPL5K Pro Series Car Audio Monoblock 5000 Watt Amplifier

DS18 PRO-SPL5K Pro Series Car Audio Monoblock 5000 Watt Amplifier

4 000,00 zł3 000,00 zł brutto2 439,02 zł nettoProducent: DS18Dostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:


Wzmacniacz monofoniczny RMS Power @ 18V, 1 ohm : 6000W

szt Do koszykadodaj do schowka
SounDigital SD400.4D EVO - wzmacniacz czterokanałowy moc 4 x 72 W RMS przy 4 Ohm

SounDigital SD400.4D EVO - wzmacniacz czterokanałowy moc 4 x 72 W RMS przy 4 Ohm

749,00 zł brutto608,94 zł nettoProducent: SounDigitalDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz czterokanałowy linia EVOLUTION. Moc 4x72 W RMS przy 14,4V. Małe wymiary: 138x144x46 mm
 
szt Do koszykadodaj do schowka
GAS PRO80.4- wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x80 Wat przy 4 Ohm

GAS PRO80.4- wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x80 Wat przy 4 Ohm

699,00 zł brutto568,29 zł nettoProducent: GASDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy dwukanałowy. Moc 4x80 Wat RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania 2 x 240 W
 
szt Do koszykadodaj do schowka
ESX SXE100.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4 x 65 Wat przy 4 Ohm

ESX SXE100.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4 x 65 Wat przy 4 Ohm

499,00 zł brutto405,69 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem i systemem ochrony przed błędami.  Moc 4x65 Wat RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania.
 
szt Do koszykadodaj do schowka
ESX QE900.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x225 Wat przy 2 Ohm

ESX QE900.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x225 Wat przy 2 Ohm

2 299,00 zł brutto1 869,11 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Cyfrowy wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem i systemem ochrony przed błędami.  Moc 4x225 Wat RMS przy 2 Ohm. Sterownik basu.
 
szt Do koszykadodaj do schowka
DS18 GEN-X800.2 Car Audio 800 Watt 2 Channel Amplifier

DS18 GEN-X800.2 Car Audio 800 Watt 2 Channel Amplifier

390,00 zł brutto317,07 zł nettoProducent: DS18Dostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:


Wzmacniacz dwukanałowy RMS Output Power 14.4V Dc- 4-Ohms: 2 X 80 Watts

szt Do koszykadodaj do schowka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu