Telefon: 600-480-210
Email: biuro@ecaraudio.eu
Strona główna » Wzmacniacze samochodowe » ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm
ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 OhmESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 OhmESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 OhmESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 OhmESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm
ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm
ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm
ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm
ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm
ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm

ESX POWER4 - wzmacniacz monofoniczny do zabudowy, moc RMS 1x460 Wat przy 4 Ohm

Dostępność: Dostawa w terminie 5-10 dni

Kod produktu: ESX POWER4 - 1 sztuka

Stan magazynowy: 0 szt.

Kod EAN: 4251476406964

Twoja cena zakupu brutto ( z VAT ): 939,00 zł / szt.

Cena netto: 763,41 zł

Chwilowo niedostępny

 • Opis produktu
 • Parametry
 • Gwarancja
 • O marce ESX
 • Linki (1)
 • Do pobrania (3)

 

Wzmacniacze modułowe POWER2 i POWER4 w teście niemieckiego magazynu Car&HiFi 3/2022  zostały zaklasyfikowane do klasy wyższej (Oberklasse )
ze wskazaniem na praktyczność zastosowania

 

alt

Pobierz test Car&HiFi 3/2022POWER2 i POWER4 to zaawansowane technologicznie wzmacniacze cyfrowe przeznaczone do zasilania subwoofera.
Modele różnią się minimalną impedancją głośnika jaki można do nich podłączyć. POWER2 pozwala na podłączenie głośnika o impedancji 2 Ohm i oferuje moc 1 x 475 W RMS. Można nim zasilić również głośnik mniejszej mocy o impedancji 4 Ohm, uzyskujemy wtedy moc 245 W RMS. Do zasilenia większej mocy subwoofera o impedancji 4 Ohm przeznaczony jest model POWER4, stabilny tylko przy 4 Ohm, ale oferujący 460 W RMS.    

Konstrukcja wzmacniaczy umożliwia umiejscowienie we wnętrzu skrzyni basowej lub innym elemencie zabudowy, przez co wzmacniacz nie zajmuje dodatkowego miejsca. W odróżnieniu od wielu tego typu modeli o symbolicznej mocy POWER2 i POWER4 to profesjonalne propozycja - samo zabezpieczenie prądowe 50A pokazuje, że moc wzmacniaczy jest duża. Testy przeprowadzone prze niemiecki magazyn Car&HiFi potwierdzają deklaracje producenta: zmierzony wynik dla POWER2 to 422 W przy 2 Ohm , dla modelu POWER4 to 404 W przy 4 Ohm. 

Na uwagę zasługuje doskonałe wyposażenie obu modułów. Obejmuje ono wszystkie potrzebne funkcje potrzebne do bezproblemowego zainstalowania wzmacniacza w każdym aucie, również w nowoczesnych, wymagających samochodach.

Mamy zatem trzy możliwości włączania wzmacniacza w zależności od możliwości: klasyczne poprzez REM i dwa automatyczne: sygnał lub zasilanie.
Wejście sygnału poprzez wejścia RCA lub wejście wysokoprądowe z regulowanym zabezpieczeniem EPS przed błędami. Wybór poziomu napięcia wejścia wysokoprądowego - nawet do 40V - pozwala na wykorzystanie mocnego sygnału z systemów aktywnych, którego większość wzmacniaczy nie jest w stanie przyjąć.
Jak na wzmacniacz subwooferowy przystało mamy pełną regulację sygnału: regulowany poziom wejściowy, regulowany filtr subsoniczny ( poddźwiękowy ), regulowany filtr dolnoprzepustowy, regulowane podbicie basu BassBoost, przełącznik odwracania fazy. Całości dopełniają wskaźniki diagnostyczne, łącznie z ostrzegawczą diodą CLIP. W komplecie znajduje się również przewodowy sterownik basu, pozwalający na zmianę poziomu z pozycji kierowcy.

Dla zaawansowanych instalatorów dodano trójstopniowy limiter znajdujący się wewnątrz urządzenia, pozwalający na takie ograniczenie mocy,aby nie było możliwości uszkodzenia zainstalowanego subwoofera.

Konstrukcje POWER2 i POWER4 zostały nagrodzone przez magazyn Car&HiFi nagrodą PRODUKT ROKU 2023 w swojej kategorii zdobywając uznanie za doskonałe możliwości ulepszenia istniejącego lub nowego systemu audio.


 

alt

 

      POWER4
 • Aktywny moduł klasy D 4 Ohm do obudów subwooferów
 • Wydajny wzmacniacz monofoniczny klasy D
 • 1 x 460 W RMS przy 4 Ω
 • Sprawność do 84%
 • Filtr dolnoprzepustowy 40-120 Hz przy 12 dB
 • Przełącznik fazy 0°/180°
 • Wzmocnienie basów 0-6 dB przy 45 Hz
 • Wejście niskopoziomowe RCA
 • Wejście wysokiego poziomu
 • Funkcja automatycznego włączania (DC lub sygnał)
 • Możliwość start-stop, 5 sekund / do 7 woltów
 • EPS PRO z 10R / 150R / 600R (przełączane)
 • Czułość wejściowa 15 lub 40 woltów (przełączana)
 • Funkcja potrójnego ogranicznika, dioda LED przycinania
 • Pilot zdalnego sterowania poziomem basów
 • Nadaje się do obudów z zaciskami Quick Connect
 • Wymiary: 113x130x125mm
 • Otwór montażowy: 85 x 109 mm 

   

   Gwarancja 24 miesiące

 

 

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją autoryzowanego dystrybutora
W przypadku wystąpienia uszkodzenia sprzętu prosimy o poinformowanie nas w jeden z podanych sposobów:

1. Wypełnienie formularza reklamacji dostępnego w Panelu klienta - polecany sposób. Opcja dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych klientów.
2. Drogą mailową - biuro@ecaraudio.eu
3. Telefonicznie - 600-480-210
4. Pocztą tradycyjną pod adresem KATIMAX, Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt


Po ustaleniu typu uszkodzenia i dogodnej dla Państwa formy przeprowadzenia naprawy gwarancyjnej  możemy poprosić o dostarczenie przedmiotu do serwisu. Koszt dostarczenia przedmiotu do serwisu spoczywa na Nabywcy.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

Informacje na temat Reklamacji produktu przez Konsumenta z tytułu rękojmi zamieszczone są w zakładce
Zwrot i Reklamacja.

 

    Gwarantem jest firma

    INTERGRAF TRADING Ireneusz Dziobkowski
    Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt

    NIP 542-010-36-95 REGON 050502671 BDO 000014510

    tel: 600-480-210 e-mail: biuro@caraudio.com.pl

 

Warunki Gwarancji:

 

 1. Termin gwarancji wynosi 24 miesiące licząc od daty sprzedaży uwidocznionej na Karcie Gwarancyjnej potwierdzonej dowodem zakupu ( paragon, faktura). Gwarancja jest ważna na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Gwarancją objęte są produkty użytkowane do celów prywatnych przez osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Gwarancja nie obejmuje produktów użytkowanych do celów zawodowych i konkursowych.

 3. W celu realizacji praw wynikających z Gwarancji należy skontaktować się w dowolny sposób z Gwarantem w celu zgłoszenia uszkodzenia, a następnie dostarczyć uszkodzony sprzęt do punktu serwisowego. Koszt dostarczenia sprzętu do punktu serwisowego spoczywa na Kliencie

 4. Wady sprzętu ujawnione w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu do serwisu. Termin może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności importu części zamiennych. Termin może ulec wydłużeniu o czas transportu do/z serwisu.

 5. Gwarancja będzie respektowana po przedstawieniu czytelnie i poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej. Wszelkie zmiany i wpisy dokonane w karcie gwarancyjnej przez osoby nieupoważnione oraz naruszenie plomb gwarancyjnych sprzętu powodują utratę gwarancji.

 6. Zaleca się zamontowanie sprzętu w wyspecjalizowanym zakładzie. Uszkodzenia sprzętu powstałe w wyniku błędów w montażu nie podlegają naprawom gwarancyjnym.

 7. Naprawy w okresie gwarancji mogą być dokonywane wyłącznie w uprawnionych punktach serwisowych pod rygorem utraty prawa do gwarancji. Sposób wykonania naprawy może być określony wyłącznie przez uprawniony punkt serwisowy.

 8. Wszelkie uszkodzenia sprzętu powstałe z przyczyn zewnętrznych jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, uszkodzenia powstałe na skutek zjawisk atmosferycznych, użycie niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych oraz niezgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, przechowywanie, konserwacja i montaż, nie są objęte gwarancją. Zakresem gwarancji nie są objęte również takie czynności jak montaż, konserwacja, okresowe czyszczenie. W przypadku głośników spalenie cewki głośnika nie jest objęte gwarancją.

 9. Klientowi przysługuje prawo do wymiany sprzętu na nowy, gdy w okresie gwarancji dokonane zostaną cztery naprawy, a sprzęt nadal będzie wykazywał usterki uniemożliwiające jego użytkowanie.

 10. Gwarancje nie obejmuje roszczeń z tytułu parametrów technicznych, o ile są one nie niższe niż podane przez producenta.

 11. Gwarant nie będzie ponosił odpowiedzialności za terminowość usług gwarancyjnych, jeżeli działalność sieci serwisowej zostanie zakłócona nieprzewidywalnymi okolicznościami o charakterze sił wyższego rzędu, jak wojny, niepokoje społeczne, blokady granic i dróg, restrykcje importowe, klęski żywiołowe itp.

 12. Kartę gwarancyjną należy przechowywać w zabezpieczonym miejscu poza pojazdem. Duplikatów kart gwarancyjnych nie wystawia się. W przypadku kradzieży sprzętu karta gwarancyjna może być dowodem własności.

 13. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

UWAGA – Producent, importer ani sprzedawca nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia i obrażenia osób i przedmiotów wynikłe z niewłaściwego użycia sprzętu lub niewłaściwego montażu

 Pobierz warunki gwarancji w formacie pdf

 

 

 

 


Marka ESX została stworzona w połowie lat 90-tych w Stanach Zjednoczonych przez weteranów branży car audio. Od samego początku misją marki ESX było tworzenie produktów „najlepszych z najlepszych” , a sprzęt sygnowany marką ESX skierowany był do najbardziej wymagających odbiorców.

Prawie piętnastoletnia współpraca z najlepszymi, renomowanymi inżynierami, jak Stephen Mantz, zaowocowała powstaniem wielu klasyków i produktów uważanych za kamienie milowe w sektorze car audio, począwszy od legendarnego wzmacniacza Quantum 1 do technologicznego arcydzieła – serii Vision 1.

alt

 

 

AudioDesignZ początkiem nowego tysiąclecia ogólnoświatowe prawa do marki zostały przejęte przez dotychczasowego niemieckiego dystrybutora – firmę Audio Design GmbH. Od tego czasu wpływ na rozwój produktu ma również ceniona technologia niemiecka. ESX stał się ważnym uczestnikiem europejskiego rynku car audio dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i serii zaawansowanych rozwiązań w połączeniu z ponadczasowym designem i sprawdzoną jakością.


 

 

                                                                   


Efektownie podkreślają to liczne nagrody, wyniki testów i doskonałe rezultaty potwierdzane przez fachową prasę branżową. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się w przeglądem testów i recenzji na oficjalnej stronie marki ESX.

Obecnie wszystkie produkty ESX'a opracowywane są przez dział badawczo-projektowy w centrali firmy w Kronau. Dzięki zastosowaniu najwyższego poziomu technologii inżynierowie ESX'a co roku konstruują wybitne produkty, koncentrując się na wymaganiach rynku europejskiego. Podobnie jak wielu innych czołowych producentów elektroniki ESX zleca wykonanie swoich produktów renomowanym fabrykom europejskim, jak również wybranym, sprawdzonym fabrykom azjatyckim, co zapewnia doskonałą relację jakości do ceny.
 

                                


Temat projektowania – szczególnie wyjątkowego, realistycznego i kosztownego projektowania. ESX słynie z najwyższej jakości wyposażenia i doskonale zorganizowanych funkcji swoich produktów zaprojektowanych we własnym biurze projektowym przy udziale wielu kreatywnych osób. Zgodnie z filozofią niemieckich producentów samochodów, ESX przywiązuje wagę do najmniejszego szczegółu, jak dobór odpowiedniego materiału czy zastosowanie najnowocześniejszych technologii obróbki materiałów.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z oficjalną stroną marki ESX http://www.esxaudio.de/


POBIERZ AKTUALNY KATALOG .pdf


 

Zobacz inne produkty z tej kategorii
Crunch GPX1200.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x80 Wat przy 4 Ohm

Crunch GPX1200.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x80 Wat przy 4 Ohm

499,00 zł brutto / szt.405,69 zł nettoProducent: CrunchDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Moc 4x80 Wat RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania.
 
szt. Do koszyka
SounDigital EVOX 1200.2-4 - wzmacniacz dwukanałowy moc 2 x 600 W RMS przy 2 Ohm

SounDigital EVOX 1200.2-4 - wzmacniacz dwukanałowy moc 2 x 600 W RMS przy 2 Ohm

1 999,00 zł brutto / szt.1 625,20 zł nettoProducent: SounDigitalDostępność: Dostępny na zamówienie - termin ustalany indywidualnie tel 600-480-210Stan magazynowy:

Wzmacniacz dwukanałowy linia EVOX. Wersja 2 Ohm. Moc przy12.6V @ 2Ω: 2 X 600 WRMS
 
ESX SXE1200.1D - wzmacniacz monofoniczny, moc RMS 1 x 600 Wat przy 1 Ohm

ESX SXE1200.1D - wzmacniacz monofoniczny, moc RMS 1 x 600 Wat przy 1 Ohm

899,00 zł brutto / szt.730,89 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy monofoniczny. Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem i systemem ochrony przed błędami.  Moc 1x600 Wat RMS przy 1 Ohm. Tryb master/slave.
 
szt. Do koszyka
Autotek TA1800 - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x800 Wat przy 1 Ohm

Autotek TA1800 - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x800 Wat przy 1 Ohm

899,00 zł brutto / szt.730,89 zł nettoProducent: AutotekDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:


Wzmacniacz monofoniczny przeznaczony do zasilania subwoofera. Sterownik przewodowy w komplecie.
Moc 1 x 800 Watts RMS przy 1 Ohm.
 

szt. Do koszyka
ESX VX5000PRO - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1 x 5000 Wat przy 1 Ohm

ESX VX5000PRO - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1 x 5000 Wat przy 1 Ohm

3 995,00 zł brutto / szt.3 247,97 zł nettoProducent: ESXDostępność: Dostępny na zamówienie - termin ustalany indywidualnie tel 600-480-210Stan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy jednokanałowy. Klasa ULTRA D
Moc 1x5000 Wat RMS przy 1 Ohm.


alt
szt. Do koszyka
ESX QE1200.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x300 Wat przy 2 Ohm

ESX QE1200.4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x300 Wat przy 2 Ohm

2 399,00 zł brutto / szt.1 950,41 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Cyfrowy wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem i systemem ochrony przed błędami.  Moc 4x300 Wat RMS przy 2 Ohm. Sterownik basu.
 
szt. Do koszyka
Crunch GTO1750 - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x750 Wat przy 1 Ohm

Crunch GTO1750 - wzmacniacz jednokanałowy, moc RMS 1x750 Wat przy 1 Ohm

899,00 zł brutto / szt.730,89 zł nettoProducent: CrunchDostępność: Dostawa w terminie 5-10 dniStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy jedno-kanałowy. Moc 1x750 Wat  RMS przy 1 Ohm. Seria GTO Micro. Wymiary 135x50x210 mm
 
ESX Q-FOURv3 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x100 W przy 4 Ohm

ESX Q-FOURv3 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x100 W przy 4 Ohm

999,00 zł brutto / szt.812,20 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Moc 4x100 Wat RMS przy 4 Ohm. Klasa D. Możliwość mostkowania. Technologia SMD.
 
alt
 
szt. Do koszyka
HiFonics ZXE1000/4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x150 Wat przy 4 Ohm

HiFonics ZXE1000/4 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x150 Wat przy 4 Ohm

1 499,00 zł brutto / szt.1 218,70 zł nettoProducent: HiFonicsDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz dwukanałowy z serii ZEUS EVOLUTION. Moc 4x150 Wat RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania. Sterownik basu w komplecie.
 
szt. Do koszyka

Renegade RXA1100 - wzmacniacz czterokanałowy, moc RMS 4x75 Wat przy 4 Ohm

399,00 zł brutto / szt.324,39 zł nettoProducent: RenegadeDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Wzmacniacz samochodowy czterokanałowy. Moc 4x75 Wat RMS przy 4 Ohm. Możliwość mostkowania.
 
szt. Do koszyka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Pliki cookies użytkownik może zmienić za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza akceptację stosowania plików cookies.
Więcej informacji znajduje się na stronie
POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO ECARAUDIO.EU
Zapoznałem się i akceptuję ustawienia. Nie pokazuj więcej tego komunikatu na tym urządzeniu.