Telefon: 600-480-210
Email: biuro@ecaraudio.eu
Strona główna » Głośniki samochodowe » Głośniki basowe » HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm
HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 OhmHiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 OhmHiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 OhmHiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 OhmHiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 OhmHiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm
HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm
HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm
HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm
HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm
HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm
HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm

HiFonics ZST8D4 - subwoofer średnica 200 mm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm

Dostępność: Dostawa w terminie 5-10 dni

Kod produktu: HiFonics ZST8D4 - sztuka

Stan magazynowy: 0 szt.

Kod EAN: 4251476405301

Jednostka miary: sztuka

Sugerowana cena detaliczna: 549,00 złotych

Twoja cena zakupu brutto ( z VAT ): 549,00 zł / szt.

Cena netto: 446,34 zł

Chwilowo niedostępny

 • Opis produktu
 • Parametry
 • Gwarancja
 • O marce HiFonics
 • Linki (1)
 • Do pobrania (1)Zagorzali fani samochodowego sprzętu hi-fi wiedzą: dobry subwoofer w samochodzie jest koniecznością, w przeciwnym razie nie ma zabawy. Jednak ze względu na konstrukcję kosza lub membrany, dobre subwoofery mają zwykle bardzo dużą głębokość instalacji i często nie można ich zainstalować w żądanych miejscach instalacji. Ten problem można teraz rozwiązać za pomocą subwooferów HiFonics ZEUS STREET ZST o płaskiej konstrukcji. Dzięki niewielkiej głębokości instalacji wynoszącej zaledwie 8 lub 9 cm można je zainstalować wszędzie tam, gdzie konwencjonalne subwoofery są po prostu zbyt głębokie.


Kluczowym elementem dzięki któremu subwoofery z serii ZEUS brzmią doskonale to materiał z jakiego została wykonana membrana.  W serii ZEUS STREET ZST wykonane są one z niezwykle twardego kompozytu z włókna węglowego i szklanego. To jedyny sposób, aby przy wysokich wychyleniach basów powietrze było czysto sprężone i pozbawione zniekształceń. Zastosowano przetworniki z dużymi magnesami i cewkami drgającymi 50 mm, które pozwalają na Xmax do 15 mm (+/-)


20 cm Sub ZST8 może optymalnie wykorzystać swój potencjał w zamkniętej obudowie o pojemności 9-15 litrów, ZST10 powinien być używany od 15-25 litrów. Obydwa subwoofery bardzo dobrze sprawdzają się również w obudowach bass reflex, która wymaga nieco większej głośności, ale potem gra jeszcze mocniej.

• Podwójny magnes z 2 x 22,5 uncji (2 x 0,64 kg)

• 50 mm podwójna cewka drgająca z X-Max. +/- 15 mm

• Solidny kosz stalowy o płaskiej konstrukcji

Membrana z mieszanki włókna szklanego i włókna węglowego

• Niebieska gumowa osłona magnesu

250 W/RMS, 500 W/MAX, 4 + 4 Ω Fs 40,7 Hz • Qts 0,59 • VAS 10,1 L • 83 dB Ø 182 mm, ‡ 78 mm

 

  

 

 

 

 

 

 • Parametry produktu: Głośniki HiFonics ZST8D2
 • Typ głośnika: subwoofer
 • Średnica głośnika: 200 mm
 • Głębokość montażowa: 78 mm
 • Średnica otworu montażowego: 182 mm
 • Nominalna impedancja: 2x2 Ohm
 • Pasmo przenoszenia: b/d
 • Moc RMS: 250 Wat
 • Moc maksymalna: 500 Wat
 • Maskownice w zestawie: nie
 • Akcesoria montażowe w zestawie: nie
 • Cena za: 1 sztukę
  

   

   Gwarancja 24 miesiące

 

 

Głośniki samochodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją autoryzowanego dystrybutora
W przypadku wystąpienia uszkodzenia sprzętu prosimy o poinformowanie nas w jeden z podanych sposobów:

1. Wypełnienie formularza reklamacji dostępnego w Panelu klienta - polecany sposób. Opcja dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych klientów.
2. Drogą mailową - biuro@ecaraudio.eu
3. Telefonicznie - 600-480-210
4. Pocztą tradycyjną pod adresem KATIMAX, Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt


Po ustaleniu typu uszkodzenia i dogodnej dla Państwa formy przeprowadzenia naprawy gwarancyjnej  możemy poprosić o dostarczenie przedmiotu do serwisu. Koszt dostarczenia przedmiotu do serwisu spoczywa na Nabywcy.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

Informacje na temat Reklamacji produktu przez Konsumenta z tytułu rękojmi zamieszczone są w zakładce
Zwrot i Reklamacja.

 

    Gwarantem jest firma

    INTERGRAF TRADING Ireneusz Dziobkowski
    Aleja Henryka Sienkiewicza 20, 05-126 Nieporęt

    NIP 542-010-36-95 REGON 050502671 GIOŚ E0002208W

    tel: 600-480-210 e-mail: biuro@caraudio.com.pl

 

Warunki Gwarancji:

 

 1. Termin gwarancji wynosi 24 miesiące licząc od daty sprzedaży uwidocznionej na Karcie Gwarancyjnej potwierdzonej dowodem zakupu ( paragon, faktura). Gwarancja jest ważna na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Gwarancją objęte są produkty użytkowane do celów prywatnych przez osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Gwarancja nie obejmuje produktów użytkowanych do celów zawodowych i konkursowych.

 3. W celu realizacji praw wynikających z Gwarancji należy skontaktować się w dowolny sposób z Gwarantem w celu zgłoszenia uszkodzenia, a następnie dostarczyć uszkodzony sprzęt do punktu serwisowego. Koszt dostarczenia sprzętu do punktu serwisowego spoczywa na Kliencie.

 4. Wady sprzętu ujawnione w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu do serwisu. Termin może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności importu części zamiennych. Termin może ulec wydłużeniu o czas transportu do/z serwisu.

 5. Gwarancja będzie respektowana po przedstawieniu czytelnie i poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej. Wszelkie zmiany i wpisy dokonane w karcie gwarancyjnej przez osoby nieupoważnione oraz naruszenie plomb gwarancyjnych sprzętu powodują utratę gwarancji.

 6. Zaleca się zamontowanie sprzętu w wyspecjalizowanym zakładzie. Uszkodzenia sprzętu powstałe w wyniku błędów w montażu nie podlegają naprawom gwarancyjnym.

 7. Naprawy w okresie gwarancji mogą być dokonywane wyłącznie w uprawnionych punktach serwisowych pod rygorem utraty prawa do gwarancji. Sposób wykonania naprawy może być określony wyłącznie przez uprawniony punkt serwisowy.

 8. Wszelkie uszkodzenia sprzętu powstałe z przyczyn zewnętrznych jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, uszkodzenia powstałe na skutek zjawisk atmosferycznych, użycie niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych oraz niezgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, przechowywanie, konserwacja i montaż, nie są objęte gwarancją. Zakresem gwarancji nie są objęte również takie czynności jak montaż, konserwacja, okresowe czyszczenie. W przypadku głośników samochodowych spalenie cewki głośnika nie jest objęte gwarancją.

 9. Klientowi przysługuje prawo do wymiany sprzętu na nowy, gdy w okresie gwarancji dokonane zostaną cztery naprawy, a sprzęt nadal będzie wykazywał usterki uniemożliwiające jego użytkowanie.

 10. Gwarancje nie obejmuje roszczeń z tytułu parametrów technicznych, o ile są one nie niższe niż podane przez producenta.

 11. Gwarant nie będzie ponosił odpowiedzialności za terminowość usług gwarancyjnych, jeżeli działalność sieci serwisowej zostanie zakłócona nieprzewidywalnymi okolicznościami o charakterze sił wyższego rzędu, jak wojny, niepokoje społeczne, blokady granic i dróg, restrykcje importowe, klęski żywiołowe itp.

 12. Kartę gwarancyjną należy przechowywać w zabezpieczonym miejscu poza pojazdem. Duplikatów kart gwarancyjnych nie wystawia się. W przypadku kradzieży sprzętu karta gwarancyjna może być dowodem własności.

 13. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

UWAGA – Producent, importer ani sprzedawca nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia i obrażenia osób i przedmiotów wynikłe z niewłaściwego użycia sprzętu lub niewłaściwego montażu

 Pobierz warunki gwarancji w formacie pdf

 

 

 

 

new-1
 

HIFONICS – legendarna amerykańska marka w 2013 roku obchodziła swoje 30 urodziny. Któż nie słyszał o doskonałych wzmacniaczach noszących imiona zaczerpnięte z greckiej i rzymskiej mitologii? Reklamowane jako „Power from the Gods „ – „Moc od bogów” szybko zdobyły miejsce w czołówce światowej. Za oryginalnym pomysłem nazewnictwa idzie doskonała, co roku ulepszana technologia. Dziś linia produktów Hifonics to wciąż jedne z najlepszych wzmacniaczy dostępnych na rynku i odpowiednie dla nich subwoofery, które razem tworzą wspaniałe zabudowy w niepowtarzalnym klimacie.


 

new-2
 


Historia marki Hifonics zaczęła się w roku 1981 roku, pierwsze wzmacniacze w USA zostały wyprodukowane przez firmę Zed Audio w 1983 roku i od tej daty Hifonics liczy swoją obecność na rynku. Legendarny inżynier Stephen Mantz i jego firma Zed Audio produkowali wzmacniacze HiFonics do połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to założyciel marki Helmut Stieglitz przekazał prawa do marki korporacji Maxxsonics, która kontynuuje legendę „Power from the Gods”
Dziś wzmacniacze o mocach rzędu kilkuset Wat na kanał nie budzą niczyjego zdziwienia, 25 lat temu jednak raczkujący rynek wzmacniaczy samochodowych dopiero budził się do życia. W 1983 roku najmocniejszym wzmacniaczem na świecie był Linear Power z mocą 150 Wat na kanał, toteż wystawiony na targach w Las Vegas w styczniu 1984 roku wzmacniacz Hifonicsa Zeus o mocy 200 Wat na kanał budził ogromne zainteresowanie, ale i też niedowierzanie. Ludzie pukali się w czoło, mówili, że ktoś tu zwariował i .. nic. Z posiadanych na targach 150 sztuk nie sprzedano ani jednej – wspomina Stieglitz. Ale wkrótce kilka egzemplarzy trafiło ”na ulice” i wieść o tych potężnych ( jak na owe czasy ) wzmacniaczach zaczęła się szybko rozchodzić. Próbna partia została sprzedana w ciągu miesiąca, klienci zaczęli dzwonić i dopytywać się o te „monstrualne” wzmacniacze. Nazwa Zeus stała się synonimem Hifonicsa i najbardziej znanym wzmacniaczem. Wkrótce został wyprodukowany model o mocy 250 Wat na kanał, następnie 275 i 300 Wat na kanał... i tak wyścig się zaczął..........


HifonicsAd

Aktualna oferta HiFonicsa to pełna gama wzmacniaczy, subwooferów i głośników pozwalająca na zbudowanie doskonałego systemu dla każdego użytkownika - od początkującego amatora dźwięku w samochodzie po bardzo doświadczonych słuchaczy czy też zwolenników potężnego basu.

Od wielu lat marka HiFonics w Europie reprezentowana jest przez firmę Audio Design z Niemiec, która dba o to, by produkty na rynek europejski spełniały wszystkie niezbędne normy i odpowiadały oczekiwaniom wymagającego klienta europejskiego.


Oferta HiFonicsa sprosta każdym wymaganiom ! Przekonaj się sam !   
Dołącz do HiFonics'a na Facebooku

 

POBIERZ AKTUALNY KATALOG .pdf                      

       
 
Zobacz inne produkty z tej kategorii
ESX QE622 - subwoofer, średnica 165 mm, moc RMS 250 Wat, impedancja 2x2 Ohm

ESX QE622 - subwoofer, średnica 165 mm, moc RMS 250 Wat, impedancja 2x2 Ohm

599,00 zł brutto / szt.486,99 zł nettoProducent: ESXDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Kompaktowy subwoofer średnica 165 mm. Moc 250 W RMS. Moc maksymalna 500 Wat. Impedancja 2+2 Ohm.
 
szt. Do koszyka
Bassface INDY A10/4 - subwoofer średnica 10 cali - 25 cm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 4 Ohm

Bassface INDY A10/4 - subwoofer średnica 10 cali - 25 cm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 4 Ohm

279,00 zł brutto / szt.226,83 zł nettoProducent: BassfaceDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Subwoofer z serii INDY A o średnicy 10 cali - 20 cm. Moc RMS 250 Wat.  Impedancja 4 Ohm.
 
szt. Do koszyka

Musway MG12 - subwoofer średnica 300 mm, moc 700 Wat RMS, Impedancja 2x2 Ohm

1 470,00 zł brutto / szt.1 195,12 zł nettoProducent: MuswayDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Subwoofer Musway MG12 o średnicy 12 cali - 300 mm. Moc RMS 700 Wat. Moc maksymalna 1400 Wat. Subwoofer dwucewkowy. Impedancja 2x2 Ohm. Maskownica w komplecie.
 
szt. Do koszyka
Bassface INDY A12/4 - subwoofer średnica 12 cali - 30 cm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 4 Ohm

Bassface INDY A12/4 - subwoofer średnica 12 cali - 30 cm, moc 250 Wat RMS, Impedancja 4 Ohm

329,00 zł brutto / szt.267,48 zł nettoProducent: BassfaceDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Subwoofer z serii INDY A o średnicy 12 cali - 30 cm. Moc RMS 250 Wat.  Impedancja 4 Ohm.
 
szt. Do koszyka
Rockford Fosgate P3D4-12 - subwoofer, średnica 12 cali - 30 cm, moc 600 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm

Rockford Fosgate P3D4-12 - subwoofer, średnica 12 cali - 30 cm, moc 600 Wat RMS, Impedancja 2x4 Ohm

1 560,00 zł brutto / szt.1 268,29 zł nettoProducent: Rockford FosgateDostępność: Dostępny na zamówienie w terminie 5 do 14 dniStan magazynowy:


Samochodowy głośnik niskotonowy (subwoofer) o średnicy 30m/12cali - 2x4ohm, moc: 600/1200W, SPL: 85dB
 

Musway MG10 - subwoofer średnica 250 mm, moc 500 Wat RMS, Impedancja 2x2 Ohm

1 270,00 zł brutto / szt.1 032,52 zł nettoProducent: MuswayDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Subwoofer Musway MG10 o średnicy 10 cali - 250 mm. Moc RMS 500 Wat. Moc maksymalna 1000 Wat. Subwoofer dwucewkowy. Impedancja 2x2 Ohm. Maskownica w komplecie.
 
szt. Do koszyka
ESX QXE12D2 - subwoofer, średnica 300 mm, moc RMS 1000 Wat, impedancja 2x2 Ohm

ESX QXE12D2 - subwoofer, średnica 300 mm, moc RMS 1000 Wat, impedancja 2x2 Ohm

1 399,00 zł brutto / szt.1 137,40 zł nettoProducent: ESXStan magazynowy:


Subwoofer średnica 300 mm. Moc 1000 W RMS. Moc maksymalna 2000 Wat.
Impedancja 2+2 Ohm.
 

Musway MG8 - subwoofer średnica 200 mm, moc 300 Wat RMS, Impedancja 2x2 Ohm

Musway MG8 - subwoofer średnica 200 mm, moc 300 Wat RMS, Impedancja 2x2 Ohm

1 070,00 zł brutto / szt.869,92 zł nettoProducent: MuswayDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Subwoofer Musway MG8 o średnicy 8 cali - 200 mm. Moc RMS 300 Wat. Moc maksymalna 600 Wat. Subwoofer dwucewkowy. Impedancja 2x2 Ohm. Maskownica w komplecie.
 
szt. Do koszyka
TRF VLSW83D2 - subwoofer średnica 200 mm, moc 350 Wat RMS, Impedancja 2X2 Ohm

TRF VLSW83D2 - subwoofer średnica 200 mm, moc 350 Wat RMS, Impedancja 2X2 Ohm

399,00 zł brutto / szt.324,39 zł nettoProducent: TRFDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Subwoofer o średnicy 8 cali - 20 cm. Moc 350 W RMS. Subwoofer dwucewkowy. Impedancja 2x2 Ohm.
 
szt. Do koszyka
Crunch GTI84 - subwoofer średnica 200 mm, moc 200 Wat RMS, Impedancja 4 Ohm

Crunch GTI84 - subwoofer średnica 200 mm, moc 200 Wat RMS, Impedancja 4 Ohm

429,00 zł brutto / szt.348,78 zł nettoProducent: CrunchDostępność: W magazynie - dostawa natychmiastStan magazynowy:

Subwoofer o średnicy 8 cali - 200 mm. Moc RMS 200 Wat. Moc maksymalna 400 Wat. Subwoofer jednocewkowy. Impedancja 4 Ohm.  Płytki montaż - ‡ 77 mm
 
szt. Do koszyka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Pliki cookies użytkownik może zmienić za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza akceptację stosowania plików cookies.
Więcej informacji znajduje się na stronie
POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO ECARAUDIO.EU
Zapoznałem się i akceptuję ustawienia. Nie pokazuj więcej tego komunikatu na tym urządzeniu.